Vademecum przyszłej mamy – kalkulator ciążowy

Napisane przez dnia 13-09-2018 | Brak komentarzy

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Vademecum przyszłej mamy – kalkulator ciążowy

Ciąża – niejedno ma oblicze – można by rzec wiedząc, jak różne bywają reakcje na wieść o tym, że na świecie pojawi się dziecko. Zanim jednak wpadnie się w panikę lub euforię, należy dokładnie sprawdzić czy brak okresu, wzmożony apetyt czy huśtawka nastrojów, to faktycznie ciąża. Gdy już się upewnimy, dobrze jest też sprawdzić, kiedy możemy spodziewać się daty porodu. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, możemy posiłkować się Internetem.Jak przez internet można się dowiedzieć,…

Jak przez internet można się dowiedzieć, czy zauważone u nas zmiany to faktycznie objawy ciąży. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: ciąża objawy, a natychmiast wyskoczy nam pokaźny wynik adresów – linków z kalendarzem ciążowym. Pamiętajmy jednak, że to, jakie daje ciąża objawy jest tak naprawdę bardzo indywidualną sprawą. Wszystko zależy od gry hormonów oraz złożoności naszego organizmu. Poza tym to jakie daje ciąża objawy warunkuje styl życia przyszłej mamy czyli dieta, stan zdrowia, przebyte choroby. Nie bez znaczenia jest też wiek przyszłej mamusi. Jednym słowem to, jakie da ciąża objawy, bywa jedną wielką niespodzianką. Mimo to, warto sprawdzić czego możemy – ALE NIE MUSIMY – się spodziewać przez tych długich 9 miesięcy. Jednakże to nie jedyne ułatwienie dla kobiet w ciąży.

Na takich strona z opisami objawów ciążowych, nierzadko znajdą one praktyczne porady dotyczące tego, jak zniwelować te najbardziej uciążliwe objawy. Dodatkowo na wielu z nich, mamy dzielą się swoimi doświadczeniami i obawami. Wzajemnie się też wspierają. Jednakże to nie jedyne” pomocnicze narzędzie” dla przyszłych mam, jakie daje sieć. Internet służy też przyszłym mamom czy też rodzicom, do przewidzenia kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Tutaj ogromną pomocą może być tak zwany kalkulator daty porodu. Jest to proste intuicyjne i zupełnie bezpłatne urządzenie online.

Vademecum przyszłej mamy – kalkulator ciążowy – galeria

http://www.pampers.pl/ciaza

Foto: pixabay.com

kurs angielskiego online

Foto: pixabay.com

Dzięki niemu można się zorientować, ile jeszcze dni rodzic( lub rodzice )będzie( będą )czekać na swoje maleństwo. Oczywiście taki kalkulator daty porodu to jedynie symulacja. Oznacza to, że nie daje on 100% pewności. Podobnie zresztą, jak informacje na temat tego czy dane objawy to ciąża. Jeśli nawet bezwzględnie ufamy temu, co pisze i podpowiada nam Internet, lepiej zawsze sprawdzić te dane z wiedzą lekarską. W tym konkretnym przypadku, po prostu należy najpierw udać się do apteki i kupić test ciążowy. Później umówić się na wizytę u ginekologa.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>