Jak odpowiednio dobrać makijaż i malować rzęsy

Napisane przez dnia 08-09-2018 | Brak komentarzy

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Jak odpowiednio dobrać makijaż i malować rzęsy

Makijaż to w dzisiejszych czasach nie odłączny element porannej toalety nowoczesnej kobiety. Jego głównym celem jest ukrycie mankamentów i wszelakich niedoskonałości, a także podkreślenie naturalnej urody. Wiele pań zastanawia się jak dobrać makijaż idealny i wykonać go perfekcyjnie. Istnieje wiele poradników, a także specjalistycznych kursów, które pomogą opanować tę trudną sztukę.Jak odpowiednio dobrać makijaż i malować rzęsy – galeria

swędzenie skóry

Foto: pixabay.com

swędzenie skóry

Foto: pixabay.com

atopowe zapalenie skóry

Foto: pixabay.com

Podstawą jest oczywiście właściwy dobór odpowiedniego podkładu. Ten kosmetyk zapewni przede wszystkim wyrównanie koloru skóry, ukryje małe niedoskonałości i zmatowi cerę, gdy mamy problem z jej nadmiernym błyszczeniem. Ich wybór jest olbrzymi. Na drogeryjnych półkach znajdziemy podkłady nawilżające dla cer suchych, kryjące dla cer z wieloma niedoskonałościami oraz matujące dla cer mieszanych. Ceny tych produktów są różnorodne, podobnie jak ich jakość.

Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które…

Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które zawierają opinie konsumentów na temat danego kosmetyku, więc można tam dowiedzieć się wielu interesujących informacji. Kolejnym ważnym produktem w makijażu jest tusz do rzęs. Wiele pań wie jak malować rzęsy (tutaj), aby wyglądały one jak firanki, ale też wiele kobiet, zwłaszcza tych, które dopiero poznają sztukę makijażu, ma problem z posklejanymi rzęsami i zbyt grubą warstwą maskary.

Należy pamiętać o tym, aby malować najpierw końcówki, a później od nasady, aż po brzegi. Warto oczy obrysować czarną lub brązową kredkę, aby wzmocnić makijaż. Powinien on być dopasowany do okakzji. Na dzień, do pracy powinien być delikatny, podkreślający naturalną urodę, natomiast na wieczór można pozwolić sobie na mocniejsze barwy i błysk.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>