Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Czy istnieje życie po dziecku?

Rola mamy to zadanie, które będziemy pełnić do końca życia. Dlatego nie warto odkładać swoich planów na potem – gdy dziecko się usamodzielni, gdy pójdzie do szkoły lub przedszkola, bo na każdym z tych etapów będzie konieczna opieka i pielęgnacja. Jeśli więc chcemy prowadzić własny biznes, należy zabrać się do tego od razu, bo nim pojawią się pierwsze sukcesy, czeka nas przedzieranie się przez rynek i podejmowanie aktywności, które nie zawsze zakończą się sukcesem.


kurs językowy

Foto: pixabay.com

Składową częścią osiągania sukcesów zawodowych jest popełnianie…

Składową częścią osiągania sukcesów zawodowych jest popełnianie porażek i wyciąganie z nich wniosków. Wiele osób nie chce wyjść ze swojej strefy komfortu psychicznego, bo są przerażone tym, co może je czekać po drodze – odmowa, brak płynności finansowej firmy, klienci, którzy nie wywiązują się z umów i, do których trzeba wysyłać ponaglenia. Faktycznie, trudne momenty będą wpisane w prowadzenie własnego biznesu, ale w swoim czasie trzeba będzie się z nimi zmierzyć i iść do przodu, mimo niepowodzeń.

kurs językowy

Foto: pixabay.com

A jeśli pomysł okaże się kompletną klapą, będziemy mieć za sobą cenne doświadczenie. Mając małe dziecko i obserwując jego rozwój miesiąc po miesiącu, można podejmować pierwsze kroki, które przyczynią się do rozwoju kolejnego dziecka, czyli dochodowego biznesu.

Ciąża też jest dobrym momentem,…

Ciąża też jest dobrym momentem, by myśleć o rozwoju zawodowym, nie trzeba skupiać się jedynie na rozwoju płodu tydzień po tygodniu, ale pomyśleć o zmianie zawodowej, która pomoże pełnić rolę mamy i bizneswoman jednocześnie. Macierzyństwo nie skreśla z rynku pracy, ani cieszenia się życiem, jedynie wymaga ustalenia nowych zasad gry.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>