Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Czysta bielizna i pełen komfort

Dla wielu kobiet miesiączka kojarzy się z trudnymi dniami. Nastrój jest znacząco obniżony, wiele pań ma problem z koncentracją, cierpi z powodu bólu podbrzusza, a także migren oraz odczuwa znaczny dyskomfort, zwłaszcza gdy krwawienie jest obfite. Ponadto ryzyko zabrudzenia ubrania zniechęca do podejmowania wszelkiej aktywności fizycznej i spotkań towarzyskich, ogranicza także wybór ubrania.Na szczęście w dzisiejszych czasach…

Na szczęście w dzisiejszych czasach miesiączkująca kobieta ma możliwość wybrania najodpowiedniejszego dla siebie zabezpieczenia bielizny. Zarówno na dzień, jak i na noc, na drobne plamienie, jak i intensywne można dobrać wygodny środek higieniczny. Olbrzymią popularnością cieszą się tampony, które mają szereg zalet: są niewielkie, bardzo dyskretne, eliminują nieprzyjemne uczucie wilgoci i tak dobrze dopasowują się do ciała, że nie trzeba rezygnować z plażowania, kąpieli w basenie, wizyty w dyskotece czy zakładania ulubionych wąskich, jasnych spodni.

Tampony, które można kupić w każdym sklepie i aptece również mają różne wielkości i przeznaczone są na różne dni miesiączki. Powstały też takie, które dodatkowo posiadają falbanki i których można używać w nocy, bez potrzeby ich zmiany od wieczora aż do rana. Tampon w rozmiarze maxi znakomicie chroni przed plamieniem także podczas bardzo intensywnej miesiączki, dzięki czemu pozwala na odczuwanie większego komfortu psychicznego.

Galeria

Osoby z mało obfitym krwawieniem lub pod koniec miesiączki mogą sięgnąć po mniejsze rozmiary tamponów lub kupić opakowanie, w którym tampony są różnorodne. Stosując tampony wystarczy dodatkowo używać wkładek higienicznych, które dzięki swoim małym rozmiarom są znacznie wygodniejsze niż jakiekolwiek współczesne podpaski. Zmieniając tampon należy zawsze pamiętać o wcześniejszym dokładnym umyciu rąk. Zużyte tampony można wrzucać do ubikacji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>