Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Implanty zębowe

Coraz więcej osób obecnie decyduje się na przykład na wstawienie implantów. To właściwie rozwiązanie niemal idealne, jednak niestety, wadą ich pozostaje wciąż dość wysoki koszt. Każdy z nas chciałby mieć wszystkie swe zęby aż do końca życia, lecz niestety, rzadko się to rzadko.Prędzej czy też później stracimy co najmniej…

Prędzej czy też później stracimy co najmniej jeden, a wtedy musimy dokonywać wyboru czy lepsza jest proteza, most czy może właśnie implant. W dużym uproszczeniu takie wszczepienie implantu polega głównie na wkręceniu w naszą kość śruby tytanowej, a potem na niej mocuje się już sztuczny ząb. Jeśli trzeba najpierw stamtąd usunąć chory ząb, to przed wstawieniem takiego implantu najlepiej jest odczekać około trzech miesięcy, żeby rana nam się zagoiła oraz nastąpiła przebudowa owej kości.

Istnieją dwie metody implantacji, a mianowicie jedno- oraz dwufazowa. W przypadku tej pierwszej podczas takiej jednej wizyty wkręca się ów implant oraz zakłada koronę protetyczną. Metoda dwufazowa jest bezpieczniejsza. Po wszczepieniu implantu mianowicie czeka się około 3-6 miesięcy, aż do momentu, gdy nastąpi tak zwana osteointegracja, a więc połączenie się tytanu wraz z kością. Oczywiście ów okres dostaje się taką protezę tymczasową, która zamaskuje ubytek.

Jeśli chcemy mieć piękne zęby, to warto rozważyć tego typu rozwiązanie. Chociaż jest ono drogie, to jednak z pewnością jest trwałe i wygląda naprawdę bardzo dobrze, więc może dobrze jest zainwestować w swój wygląd i zdrowie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>