Naśladować mądrzejszych w okresie dojrzewania

Napisane przez dnia 13-03-2014 | Brak komentarzy

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Naśladować mądrzejszych w okresie dojrzewania

Niekiedy można odnieść wrażenie, że minione cywilizacje miały do wielu spraw bardziej naturalny stosunek niż współcześni Europejczycy. Weźmy na przykład sprawy związane ze zdrowiem i seksem. Starożytni Rzymianie podsumowali to krótko: Naturalia non sunt turpia, czyli naturalne nie jest brzydkie. Warto pamiętać o tym powiedzeniu, kiedy w grę wchodzi troska o nasze zdrowie w okresie dojrzewania. Nie nasza wina, że stan narządów należących do newralgicznego dla kobiet układu rozrodczego musi być stale monitorowany, by można było na czas uchwycić wszelkie niepokojące zmiany.


http://www.mydziewczyny.pl/dojrzewanie-dorastanie-dziewczyn/dojrzewanie/

Foto: pixabay.com

Stąd też konieczność regularnego poddawania się…

Stąd też konieczność regularnego poddawania się badaniu ginekologicznemu. Samo w sobie może być ono nieco krępujące, ale sytuacja ma rynku usług ginekologicznych zmienia się na korzyść pacjentek. W obliczu rosnącej konkurencji lekarze też zmienili nastawienie do pacjentek, ponieważ nieuprzejmy lekarz to lekarz bez pacjentek.

Często na badanie ginekologiczne trafiają młode kobiety,…

Często na badanie ginekologiczne trafiają młode kobiety, które naczytały się w Internecie rozmaitych porad dla dziewczyn, których autorki zdaje się, że chciały zniechęcić do badania ginekologicznego swoje koleżanki. Takie porady warte są tylko wzruszenia ramion. Kompetentne porady dla dziewczyn można znaleźć w każdym portalu internetowym. Zamieszczane w nich porady dla dziewczyn pisane są przez imiennie podpisanych pod tekstem lekarzy. Niekiedy można im nawet zadać pytanie.

porady stylistki

Foto: pixabay.com

W Internecie funkcjonują też portale poświęcone wyłącznie zdrowiu. Godne zaufania porady dla dorastających dziewczyn można znaleźć w prasie młodzieżowej oraz w czasopismach poświęconych zdrowiu, Po ich lekturze – w towarzystwie mamy, jeżeli pacjentka jest niepełnoletnia – można bez fałszywego wstydu, wzorem starożytnych Rzymian, udać się na pierwsze badanie ginekologiczne w realu i regularnie poddawać się okresowej kontroli lekarskiej do końca życia.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>