Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Jak uzyskać białe zęby?

Picie kawy oraz herbaty, a także palenie papierosów czy też zamiłowanie do czerwonego wina z pewnością nie służą naszym zębom. Zauważmy, że wystawione na takie długotrwałe działanie tychże substancji nawet i idealnie białe zęby z czasem przebarwiają się oraz nabierają one odcieni dalekich od tej nieskazitelnej bieli. A przecież posiadanie białych zębów jest wręcz wymogiem współczesnych czasów. Taki zadbany oraz biały uśmiech pomaga bowiem nam nie tylko przy nawiązywaniu kontaktów towarzyskich, lecz także w znalezieniu satysfakcjonującej nas pracy.


pasta wybielająca zęby

Foto: pixabay.com

Dlatego właśnie coraz to więcej…

Dlatego właśnie coraz to więcej osób zastanawia się, czym wybielić zęby, żeby uzyskać olśniewający oraz długotrwały efekt. Przy tym nie ma co tu ukrywać, iż porady takiej powinniśmy raczej szukać u stomatologa. Jednakże większość osób obawia się tu wysokich kosztów, które związane są z profesjonalnym wybielaniem uzębienia. Nie mówiąc też już o takim powszechnym strachu przed wizytą u dentysty.

jak rzucić palenie

Foto: pixabay.com

Do dyspozycji zatem mamy wtedy produkty, jak na przykład pasta wybielająca zęby, specjalne żele czy paski wybielające. Produkty owe odznaczają się bardzo różnym stopniem skuteczności. Mianowicie w przypadku żeli lub pasków wybielających spodziewać się możemy rozjaśnienia mniej więcej o 2 lub 3 tony. Dlatego też jeśli rozważamy, w jaki sposób wybielić nasze zęby, aby uzyskać dość spektakularny efekt takiego hollywoodzkiego uśmiechu, to możemy się zawieść właśnie używając takich specyfików.

Dodatkowo wszelkie przebarwienia ciemne, a także te intensywne będą raczej wymagały już interwencji profesjonalisty. W związku z tym, jeśli planujemy wybielanie, to najlepiej już na samym początku udać się do stomatologa i właśnie z nim ustalić strategię działania. Może się okazać, że w naszym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą na przykład te domowe sposoby, jednakże dobierzmy odpowiednią metodę indywidualnie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>