Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Wyzwolone od PMS

Bycie kobietą nie jest łatwe. Wie o tym każda z nas. Zwłaszcza, gdy zbliża się” ten” czas, wiele z nas marzy, by stać się mężczyznami. Dobrze wiemy, że okres nie oznacza tylko kilkudniowego krwawienia( samego w sobie niezbyt komfortowego ), ale wiąże się ze znacznie większą ilością objawów – często znacznie trudniejszych do zniesienia. Na szczęście, inaczej niż w poprzednich pokoleniach, dziś coraz częściej kobiety są świadome, że PMS (mydziewczyny.pl) nie jest czymś całkowicie naturalnym i wcale nie musimy go akceptować.


zaparcia u dzieci

Foto: pixabay.com

Już sam skrót wydaje się mieć” profesjonalny”…

Już sam skrót wydaje się mieć” profesjonalny” wydźwięk i wpisuje nasz problem do zagadnień medycznych, a nie. urojonych. PMS pochodzi od angielskiego zwrotu” premenstrual syndrome” i oznacza po prostu zespół napięcia przedmiesiączkowego, czyli wszystkie objawy – zarówno fizyczne, psychiczne, jak i emocjonalne – które regularnie poprzedzają u nas pojawienie się comiesięcznego krwawienia.

nauka angielskiego przez internet

Foto: pixabay.com

Mogą to być silne bóle( głowy, obrzękniętych piersi, kręgosłupa ), opuchnięcia( stóp i dłoni ), zaburzenia trawienia( brak lub nadmierny apetyt, nudności, wymioty, biegunki lub zaparcia ), zaburzenia snu i koncentracji, nadmierna potliwość i przetłuszczanie się włosów. Na to wszystko nakładają się dolegliwości psychiczne – trudne do przeoczenia i ignorowania: niekontrolowane wybuchy gniewu, płaczu lub paniki, dotkliwy smutek, prowadzący nawet do myśli samobójczych. Na szczęście możemy temu wszystkiemu zaradzić albo przynajmniej zmniejszyć intensywność odczuwanych dolegliwości.

sposób na zaparcia

Foto: pixabay.com

Wystarczy zgłosić się do lekarza, poddać badaniu ginekologicznemu oraz skontrolować poziom hormonów, by poznać ewentualne przyczyny występowania poszczególnych objawów. Następnie realizacja zaleceń lekarza, przyjmowanie odpowiednich preparatów witaminowych, dieta( wysokobiałkowa i niskocukruwa, tzn. eliminująca produkty zawierające cukry proste )oraz ruch fizyczny powinny przynieść znaczącą zmianę w naszym życiu.

Demotywatory

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>