Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Tanie sposoby na bielsze zęby

Z wiekiem zęby, o które nie dba sie w sposób należyty, tracą swój idealny, biały odcień i stają sie coraz bardziej żółte. Dodatkowo pojawiają się przebarwienia, osad i oczywiście kamień nazębny. Nasz uśmiech nie jest już taki sam jak jeszcze pięć czy dziesięć lat wcześniej. Istnieje kilka prostych sposobów na rozjaśnienie zębów. Nie wymaga to dużych kosztów, związanych z wybielaniem w gabinecie dentystyczny, a jedynie trochę czasu i wysiłku.Przebarwienia, które powstały stosunkowo niedawno łatwo…

Przebarwienia, które powstały stosunkowo niedawno łatwo jest usunąć wykorzystując dostępne na rynku środki chemiczne. Wybielające pasty do zębów oraz płyny usuną osad z kawy, herbaty, wina czy papierosów. Różnica zauważalna jest już po kilku szczotkowaniach. W przypadku głębszych przebarwień konieczne będą bardziej profesjonalne zestawy wybielające. Dostępne w większości aptek, w cenach na kieszeń przyciętego Polaka. Znajdziemy zestawy z żelem bądź paskami. Żel nakłada się na zęby na około 30 do 45 minut. Do jego nałożenia używa sie pędzelka. Wygodną formą są paski. Przyklejamy je na zęby na maksymalnie 30 minut.

W obydwu przypadkach zabieg wykonujemy każdego dnia, przez okres około tygodnia. Zestawy wybielające dobrze radzą sobie z przebarwionymi zębami, dlatego w przypadku głębszych przebarwień, warto ich wypróbować. Jednym z domowych sposobów na wybielanie zębów, jest znana dobrze soda oczyszczona (instytut.pl). Regularne szczotkowanie, rozjaśni zęby o kilka tonów.

Tanie sposoby na bielsze zęby – galeria

owoce morza

Foto: pixabay.com

owoce egzotyczne

Foto: pixabay.com

Wybielanie zębów ma sens, gdy nie mamy kamienia nazębnego, bo w innym przypadku wybielamy głównie kamień. Nie jest to zabieg drogi. Jego koszt oscyluje w granicach około 80 zł, a w niektórych gabinetach dentystycznych jest refundowany przez fundusz. Po zabiegu można dojrzeć dużą różnicę. Wówczas proces wybielania zębów będzie miał też bardziej skuteczny przebieg. By kamień nie osadzał się na nowo warto jeść warzywa i owoce, takie jak: seler, marchew czy jabłko.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>