Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Pielęgnacja dłoni

Nasze dłonie codziennie narażone są na różnego typu uszkodzenia, przesuszenie, zmęczenie, a nie należy zapominać, że dłonie bardzo dużo o nas mówią, można powiedzieć, że w niektórych przypadkach pełnią rolę wizytówki. W dłoniach możemy doszukiwać się różnych znaczeń. Bez względu jednak na wszystko, zarówno panie, jak i panowie powinni prawidłowo o nie zadbać, aby godnie reprezentowały naszą osobę.


krem przeciw rozstępom

Foto: pixabay.com

Z pewnością przyjemniej patrzy się…

Z pewnością przyjemniej patrzy się na zadbane, ciepłe dłonie aniżeli na przesuszone, szorstkie i blade. Jak odpowiednio zadbać o swoje ręce, aby były jak te z reklam kremów do rąk. Pielęgnacja rąk jest bardzo prosta, przyjemna i niedroga. Jest bardzo dużo sposobów, więcej domowych, które wpłyną korzystnie na strukturę i wygląd naszych dłoni. Oczywiście przede wszystkim dobry, nawilżający i ochronny krem, zwłaszcza zimą to podstawa. Dobrego kremu do rąk nigdy za wiele. Każda kobieta powinna posiadać w torebce krem, który przyda się w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy zapragniemy dać dłoniom ukojenie. Panowie natomiast nie mają możliwości noszenia przy sobie kremu, jednak mogą codziennie rano i wieczorem nakładać jego sporą warstwę czekając do wchłonięcia. Zatem dbanie o dłonie jest przyjemne, szybkie i efektywne, jeśli jest regularne.

krem brulee przepis

Foto: pixabay.com

Oprócz kremów powinno się serwować…

Oprócz kremów powinno się serwować dłoniom maski oraz peelingi, które usuną zrogowaciały naskórek i pozwolą odbudować się nowemu. Oprócz uzyskania efektu miłych w dotyku i lśniących dłoni, warto również pomyśleć o ich kolorycie. Co zrobić, aby ręce wyglądały na żywsze, ciepłe i przyjemne. Można użyć samoopalacza do rąk, jednak należy użyć go ostrożnie i nie za często, aby nie przesadzić z nienaturalnym efektem. Chrońmy nasze dłonie, opalajmy je zarówno w naturalnych warunkach jak i za pomocą samoopalaczy i róbmy wszystko, by zachęcały do dotykania.

emolium krem barierowy

Foto: pixabay.com

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>