Kobiety ćwiczą– płaski brzuch, zgrabne nogi

Napisane przez dnia 24-01-2014 | Brak komentarzy

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Kobiety ćwiczą– płaski brzuch, zgrabne nogi

Wiele kobiet szuka dziś swojej ulubionej formy aktywności fizycznej. Bardzo często pierwszy impuls do zajęcia się fitnessem, joggingiem czy inną formą ruchu, to chęć zgubienia kilku czy kilkunastu kilogramów. Najczęściej zainteresowanie ćwiczeniami przychodzi wraz z decyzją o diecie i odchudzaniu. Warto jednak pamiętać, że niezależnie od tego jakie ćwiczenia dla kobiet wybierzemy, będą skuteczne tylko jeśli będą naprawdę systematyczne.


nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Co za tym idzie trening nie może…

Co za tym idzie trening nie może być przykrym obowiązkiem, nie może być nudny i tylko męczący. Aby ćwiczenia na płaski brzuch (link), zgrabne nogi i dobrą kondycję, przyniosły trwałe rezultaty, aktywność fizyczna musi stać się przyjemnym nawykiem, formą relaksu, wyzwaniem i rytuałem. Podobnie jest jeśli chodzi o dietę, która stanowi idealne wsparcie dla efektywnych ćwiczeń dla kobiet.

Prawidłowa, zbilansowana dieta i skuteczne, dobrze dobrane ćwiczenia dla kobiet to gwarancja sukcesu dla tych pań, którym marzy się ładna sylwetka, skuteczne odchudzanie, dobra forma. Należy jednak pamiętać, że powinny to być treningi i nowe menu, które przypadną nam do gustu, będą przyjemnością a nie drogą przez mękę, chwilowym wyrzeczeniem. Na szczęście zdrowa dieta może być naprawdę ciekawa i smaczna, a skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch można wykonywać w różnym stylu. Od spokojnego pilates po bardzo intensywny trening interwałowy.

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Ćwiczenia dla kobiet w ofercie klubów sportowych to dziś bardzo szeroki wachlarz możliwości. A zatem wystarczy naprawdę chcieć, aby znaleźć najlepszą, optymalną dietę i odpowiednią formę aktywności fizycznej. Efektywne ćwiczenia na płaski brzuch, kształtujące ramiona, pośladki, można wykonywać również w domowym zaciszu. Znajdziemy wiele ciekawych propozycji, gotowych programów treningowych w Internecie oraz na płytach dvd.

Demotywatory

Co się z tymi ludźmi dzieje? – 7 kwietnia, koło godziny 18:00 poszliśmy z żoną i Piesełem na spacer. Taki normalny, 5 kilometrów, bo Pieseł lubi takie spacery. Przy okazji mieliśmy za zadanie kupić małemu boczku na grilla.Jeżdżę na wózku inwalidzkim, co będzie ważne w dalszej części historii. Odwiedziłem Lidla po drodze - masakra, pandemonium. Ludzi tłumy. Boczku, jak pani powiedziała, nie mają od 10 rano, bo promocję mieli i się ludzie rzucili.Poszliśmy dalej do Biedry. Ochroniarz powiedział, że to samo - zrobili promocję boczku na grill i ludzie rano po 10 paczek wynosili. Na szczęście były jeszcze 2 paczki boczku wędzonego, jakoś na grilla się nada.Wziąłem 1 paczkę i będziemy kombinować. Co się z tymi ludźmi dzieje? Wystarczy magiczne zdanie promocja i wybierają wszystko jak leci? Ale co z lodówkami, że takie puste? Aha, no tak. Wolna niedziela. Kolejki do kas sporawe.Pani kasjerka powiedziała mi, żebym pojechał do kasy obok z pierwszeństwem dla wózków inwalidzkich i szerszej, bo tu się mogę nie zmieścić, gdyż wąsko jest. Mówię, że dziękuję, postoję, bo już widziałem wzrok dwóch szalonych madek w kolejce obok i słyszałem ich komentarze, że wszyscy sprawiedliwie stoją. Kasjerka zadzwoniła po ochroniarza, ten mnie wziął do kasy obok i szybko uciszył dwie mocno plujące się panie w kolejce. Powiedział im "Nie chcecie stać w kolejce? Jazda po wózki inwalidzkie, nogi wam połamię gratis. Nie będziecie musiały stać". Przycichły w trymiga.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>