Internet dla mamy – ciąża tydzień po tygodniu

Napisane przez dnia 04-01-2014 | Brak komentarzy

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Internet dla mamy – ciąża tydzień po tygodniu

Ciąża jest dla kobiety bardzo ważnym okresem, w którym oczekuje na pojawienie się dziecka, przygotowuje się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. W tym czasie powinna mieć zapewnioną troskliwą opiekę i wsparcie ze strony lekarza, rodziny oraz bliskich. Dla przyszłej mamy istotne jest poczucie bezpieczeństwa, informacje na temat stanu, w którym się znajduje.


buty online

Foto: pixabay.com

Dzisiaj nowoczesne kobiety chętnie sięgają…

Dzisiaj nowoczesne kobiety chętnie sięgają również do Internetu, bo właśnie tam znajdą np. kalendarz ciąży tydzień po tygodniu, szczegółowe informacje na temat rozwoju płodu. Cenne są również opinie innych internautek dotyczące lekarzy, szpitali, opieki dla ciężarnych oraz noworodka, niemowlęcia, dziecka w każdym wieku. W Internecie można dziś znaleźć praktycznie wszystkie interesujące informacje, porady specjalistów w różnych dziedzinach i niezależne opinie.

kurs angielskiego online

Foto: pixabay.com

Jest to zatem nieocenione źródło wiedzy dla przyszłych mam, kobiet, które planują ciążę oraz tych, które już mają malutkie dziecko. Znajdą tu zarówno serwisy tematyczne poświęcone zagadnieniom związanym z macierzyństwem, jak i przygotowaniom do tej jakże ważnej roli. Bardzo dobrze opracowane są np. strony firmowane przez producentów najlepszych artykułów dla niemowląt i dzieci. Wiele kobiet korzysta z opcji takich jak kalendarz ciąży tydzień po tygodniu, gdzie można zapoznać się z informacjami dotyczącymi zarówno rozwoju płodu, jak i organizmu kobiety na poszczególnych etapach.

Dla wielu przyszłych mam ciąża jest…

Dla wielu przyszłych mam ciąża jest okresem w którym muszą znacznie ograniczyć swoją aktywność. Wówczas internet także sprawdza się doskonale. Można uczestniczyć w forach tematycznych, zawierać wirtualne ale ważne znajomości. Można także zrobić wiele zakupów dla maluszka w doskonale zaopatrzonych sklepach online. Począwszy od wózka i łóżeczka, po maleńkie ubranka i pierwsze zabawki.

Demotywatory

Wielki Brat analizuje – - Halo. czy to pizzeria Giuseppe? - Dzień dobry. nie. to pizzeria Google. -Źle się dodzwoniłem? - Nie. proszę pana. Google kupilo tę pizzerię. - OK. To chciałbym złożyć zamówienie. - Dobrze. czy zamawia pan to co zwykle? - To co zwykle? A pan mnie zna? - Zgodnie z pańskim ID dzwoniącego. ostatnie 12 razy zamawial pan pizzę serową z dodatkową porcją peperoni i szynki. - OK! Taką zamawiam! - Czy mogę panu zasugerować tym razem zamiast sera ricottę z rukolą i suszonymi pomidorami? - Co? Nie. ja nie lubię warzyw! - Ale ma pan podwyższony cholesterol. - Skąd o tym wiecie?! - Z pańskiej karty pacjenta w klinice. Mamy wyniki pańskich badań z ostatnich 7 lat. - No dobrze... ale ja nie chcę pizzy z warzywami — już biorę leki na cholesterol. - Cóż. nie brai pan ostatnio ich regularnie. 4 miesiące temu zamówi) pan opakowanie 30 tabletek w aptece internetowej. - Kupiłem więcej w innej aptece! - Nie ma tej płatności na pańskiej karcie kredytowej. -Zapłaciłem gotówką! - Ale nie wypłacił pan wystarczającej sumy z bankomatu według wyciągu z pańskiego konta. - Nie trzymam wszystkich zarobionych pieniędzy w banku. - Nie widać tego na pańskim ostatnim zeznaniu podatkowym. chyba. że jest to przychód. który zatai! pan przed urzędem skarbowym. - WTF???... Dosyć!... Mam powyżej uszu Google. Facebooka. Twittera i innych WhatsAppów! Wynoszę się na jakieś zadupie. w Bieszczady. albo nie. wyjadę na wyspę —bez internetu. gdzie nie ma sieci komórkowych i gdzie nie będziecie mogli mnie szpiegować! - Rozumiem. Będzie pan musiał odnowić paszport. bo skończy) swoją ważność miesiąc temu...

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>