Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Co zrobić z długą grzywką?

Ceny usług kosmetycznych nie są wygórowane, ale niekiedy brakuje nam czasu, by pójść do fryzjera czy kosmetyczki, stąd nasza grzywka bywa zbyt długa, a brwi potrzebują regulacji. Dobrze, jeżeli wygospodarujemy nieco czasu, by pójść od czasu do czasu do specjalistki i doprowadzić je do porządku. Co zrobić, jeżeli trafia się nam niespodziewane wyjście, a grzywka znowu jest zbyt długa, a wygląd brwi odbiega od idealnego łuku.Jak obciąć grzywkę i poradzić sobie…

Jak obciąć grzywkę i poradzić sobie z regulacją brwi. Zgodnie z powiedzeniem „Dla chcącego nie ma nic trudnego”, musimy sobie poradzić same skoro chcemy bardzo ładnie wyglądać, nie ma innego wyjścia. Jak zatem obciąć grzywkę. Łatwiej będzie nam uporać się z mokrymi włosami, ponieważ łatwiej dają się podcinać. Przygotowujemy grzebień, dwie gumki i ostre nożyczki i przystępujemy do mycia włosów.

Po ich dobrym wytarciu ręcznikiem, by…

Po ich dobrym wytarciu ręcznikiem, by podczas obcinania grzywki nie dekoncentrowały nas spadające na kark krople wody, włosy rozczesujemy. Następnie grzebieniem oddzielamy po obu stronach twarzy, przesuwając nim po linii czoła, wzdłuż skroni i dalej policzków, grzywkę przeznaczoną do skrócenia i spinany ją gumką. Pozostałe włosy sczesujemy na tył głowy i spinamy je drugą gumką. Z włosów przeznaczonych do skrócenia zdejmujemy gumkę oraz rozczesujemy je. W tym momencie możemy przystąpić do obcinania grzywki.

W trakcie obcinania musimy pamiętać o tym, ze włosy po wyschnięciu będą nieco krótsze. Nasza grzywka powinna odsłaniać brwi, ponieważ w naturalny sposób podkreślają one nasze oczy. Po obcięciu grzywki modelujemy fryzurę przy pomocy suszarki i utrwalamy ją lakierem lub żelem. Procedura regulacji brwi jest prosta, jeżeli musimy tylko skorygować ich łuk i pozbyć się pojedynczych niesfornych włosków. W tym celu należy uzbroić się w pęsetę i skorygować przebieg łuku brwi.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>