Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Kalkulator dni płodnych

Wiadomo powszechnie, że żadna metoda antykoncepcji nie jest w stu procentach skuteczna. Jeżeli więc kobieta chce wystrzec się niechcianej ciąży i zmniejszyć jej prawdopodobieństwo do minimum, powinna stosować więcej niż jedną z nich jednocześnie. Rzecz jasna nie każda pani chce lub może wybrać dość skuteczną opcję jaką jest zażywanie antykoncepcyjnych tabletek hormonalnych.



Kalkulator dni płodnych – galeria

Alternatywą jest nieco mniej dokładna prezerwatywa. Można ją wspomóc na jeden z wielu sposobów, na przykład znając dokładnie cykl miesięczny. Pomaga w tym kalkulator dni płodnych. W ciągu cyklu kobieta ma dni, w których jej płodność jest najwyższa i takie, w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bliskie zeru. Podczas tych najbardziej płodnych dni niewielki ułamek plemników mężczyzny jakie mają szansę przedostać się przez prezerwatywę ma także znacznie większą dotrzeć komórki jajowej i ją zapłodnić. Kalkulator dni płodnych pomoże obliczyć na podstawie pierwszego dnia okresu kiedy przypadają dni, w których uprawianie seksu jest bezpieczne i najlepiej można wystrzec się nieplanowanej ciąży.

Rzecz jasna nie może, ani nie…

Rzecz jasna nie może, ani nie powinna być to jedyna metoda, jeżeli zależy kobiecie na pewności. W końcu nawet kalkulator dni płodnych nie może w stu procentach określić kiedy dokładnie się one zaczynają co do godziny. A jednak stanowi on bardzo dobrą pomoc dla kobiet aktywnych seksualnie, a nie chcących, albo ze względów zdrowotnych nie mogących sobie pozwolić na korzystanie ze środków hormonalnych. Wiele kobiet poleca kalkulator dni płodnych, jest to więc sposób, do którego warto się uciec.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>