Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Osiedlowi pomocnicy

Warszawskie osiedle mieszkaniowe Hubertus wyróżnia się na tle innych tym, że udostępnił swoim mieszkańcom bardzo nowoczesną usługę – usługę tak zwanych concierge. Concierge to grupa konsultantów, pomocników, asystentów, którzy przez cały dzień świadczą mieszkańcom osiedla Hubertus różne usługi.


skoda auto poland

Foto: pixabay.com

Jednym słowem ich celem jest ułatwianie życia…

Jednym słowem ich celem jest ułatwianie życia mieszkańcom, nazywani są czasem pewnego rodzaju stróżami mieszkańców. Co concierge są w stanie pomóc mieszkańcom osiedla Hubertus. Mogą oni naprawdę bardzo wiele. Dostępni są od rana, bo od 07: 00 rano, do późnego wieczora, bo do 22: 00.

skoda auto poland

Foto: pixabay.com

W tym czasie są oni do usług mieszkańców osiedla Hubertus. Pomagają oni im w wielu codziennych sprawach, na przykład mogą robić codzienne spożywcze zakupy, mogą załatwiać różne sprawy na mieście, mogą umyć auto, posprzątać, wyjść na spacer z psem czy zarezerwować bilety do kina. Można ich również zaprosić w ramach pomocy w przygotowaniu do wieczornego wyjścia. Concierge mogą pomóc w dobraniu stylizacji do wyjścia, zrobieniu fryzury albo makijażu.

Pomagają oni również mieszkańcom osiedla Hubertus podczas ich choroby i mogą kupić oni potrzebne leki oraz pomóc załatwić rożne sprawy, które choroba wstrzymała. Asystenci z osiedla Hubertus to naprawdę duża pomoc dla mieszkańców. Ułatwiają oni życie i są zawsze chętni do pomocy w wielu awaryjnych sytuacjach. Dlatego też warto zainteresować się osiedlem Hubertus, gdyż nie dość, że jest to bardzo nowoczesne osiedle, to na dodatek oferuje wiele różnych innowacyjnych rozwiązań.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>