Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR
Ceny mieszkań w stolicy

Warszawa to chyba najdroższe miasto w Polsce, z uwagi na koszty, jakie należy tam ponosić na mieszkanie, wyżywienie i szeroko pojęte utrzymywanie się. Szczególne różnice cenowe widoczne są w strefie nieruchomości Warszawa przy konfrontacji z cenami mieszkań w innych miastach Polski.Ceny nieruchomości Warszawa są w zasadzie…

Ceny nieruchomości Warszawa są w zasadzie o ponad 20% droższe niż ceny mieszkań w innych lokalizacjach. Oczywiście, standard życia w Warszawie, a w mniejszym mieście jest o wiele niższy, jednakże nie uzasadnia to aż takich różnic w cenie za mieszkanie.

Młodzi ludzie chcący zamieszkać w stolicy…

Młodzi ludzie chcący zamieszkać w stolicy nie mogą sobie właściwie pozwolić na nieruchomości Warszawa, ponieważ horrendalne ceny nawet nie mogą być pokryte przez kredyty hipoteczne, jakie może zaoferować im bank. Co ciekawe, nawet kryzys na rynku budowlanym nie obniżył znacząco ceny nieruchomości Warszawa. Nadal są one tak wysokie, że mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania w centrum stolicy.

Demotywatory

Bo uczucie to nie tylko słowa – Wiecie co? Mam cudownego męża! Kocham Go i wiem, że onmnie też. A dlaczego?Nie dlatego, że codziennie mi to mówi - bo tego nie robi.Nie dlatego, że codziennie przynosi mi bukiet kwiatów-tegoteż nie robi.Ale dlatego, bo pomimo przypominania mi 15 razy przedwyjściem z domu na zakupy, że chodnik jest śliski i żebymuważała jak będę wychodzić z klatki to poczeka przed tąklatką, żeby podać mi rękę.Bo gdy palnę że skończyły mi się płatki On będzie o tympamiętał za 3 dni na zakupach, gdy ja zapomnę.Bo gdy idziemy ruchliwą ulicą On wiedząc, że boję sięprzejeżdżającego TIRa, zatrzyma się i osłoni mnie własnymciałem, żebym się nie bała.Bo wiedząc, że zgubiłam się w centrum stolicy, gdyżpomyliłam tramwaje, zaraz po wyjściu ze szpitala zaczniebiegać i szukać mnie między stacjami z rozładowanymtelefonem, żeby upewnić się, że bezpiecznie dojadę dodomu i chociaż wsiądę do odpowiedniego pociągu (skoropomyliłam tramwaje).Bo dzięki niemu wyszłam z ciężkiej depresji mając myślisamobójcze i mając napady histerii w których „bałam się”nawet Niego.Bo pilnował, żebym wtedy brała leki - nie tak jak ja chcę-raz na zawsze, tylko tak jak powinnam - żeby się wyleczyć.Bo potrafi zwolnić się z pracy, gdy tylko napiszę, że sięgorzej czuję.Okazywanie uczuć nie jest wtedy, gdy codziennie się tomówi, ale w takich prostych czynnościach.I choć czasami wypije - jak to każdy chłop i wściekam się naniego do granic możliwości to nie zamieniłabym Go nanikogo innego.Drogie Panie! Doceńcie swoich mężów, a nie tylkonarzekacie, że znowu pijany, że wyszedł z kolegami, żeznowu śpi po pracy. - zmęczony to śpi. A gdy jest pijany?Nie róbcie awantury tylko pomóżcie się rozebrać ibezpiecznie dogramolić Go do łóżka.Bo przecież na tym polega miłośćPopatrzcie na to co dla Was robi, a nie tylko co mówi.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>